Зеленчуков гювеч
Необходимите продукти:

300гр. зелен боб
700гр. картофи
3 моркова
2 глави лук
3 чушки
Сол 
Черен пипер
Червен пипер
Дафинов лист

Публикуване на коментар

0 Коментари