Пилешки бутчета с ориз на тиган
Необходимите продукти:

Пилешки бутчета - 4 бр.
Сол
Черен пипер
Зехтин
Ориз -300гр.
Зеленчуков или пилешки бульон - 350гр.
Сметана - 100гр.
Сол
Сладки чушки
Чесън - 6 скилидки
Магданоз

Гответе на слаб огън за 20 минути.

Публикуване на коментар

0 Коментари