Омлет с гъби и спанак на фурна
Необходимите продукти:

Бекон - 100гр.
Гъби - 200гр.
Спанак - 100гр.
Сирене - 100 гр.
Яйца - 5 бр.
Сол
Черен пипер
Заквасена сметана - 200 гр.
Сметана - 100гр.
Растително масло

Печете на 180℃ за 30 минути.

Публикуване на коментар

0 Коментари