Торта - парфе с ягоди и сметана
Необходимите продукти:

Ягоди - 500гр.
Захар - 200гр.
Сметана - 500мл. течна, сладкарска, неподсладена
Лимони - 1/2 бр. сока
Желатин - 16гр.

За блата:

Брашно - 70гр.
Захар - 60гр.
Яйца - 2 бр.
Сол - 1 щ.
Бакпулвер - 1/2 ч.л.

Публикуване на коментар

0 Коментари