Кремообразна паста с пилешки гърди и чушки
Необходимите продукти:

Пилешки гърди - 250гр.
Олио
Лук - 1 бр.
Червена чушка - 1 бр.
Сол
Черен пипер
Макарони - 160гр.
Сметана - 200 гр.
Вода - 70 гр.
Пармезан за поръсване - По желание

Публикуване на коментар

0 Коментари