Пилешки шишчета
Необходимите продукти:

пилешко месо
вода и сода бикарбонат
2 чаши брашно (от 200мл.)
чесън, сол
черен пипер
червен пипер
люспи червен пипер
мащерка
газирана вода

Публикуване на коментар

0 Коментари