Говеждо с вино и зеленчуци
Необходимите продукти:

1 кг. шарено телешко/говеждо месо
200гр. бекон
150гр. лук
150гр. моркови
40гр. целина
10гр. чесън
40гр. брашно
80гр. доматено пюре
700мл. телешки бульон или вода
350-400мл. червено вино
1 дафинов лист
250гр. перлени лукчета
250гр. гъби
1 ч.л. суха мащерка /или листата на 2-3 стръкчета прясна/
Сол
Черен пипер

Публикуване на коментар

0 Коментари