Дим-сум с плънка от месо и соев сос
Необходимите продукти:

450гр. оризово брашно
380мл. вода
6 гр. сол
300гр. телешка кайма
1 скилидка чесън
30гр. пресен лук
20гр. прясно настърган джинджифил
2 гр. кориандър на зърна
5 гр. запечен сусам
30мл. сусамово олио
1 л. месен бульон
100мл. соев сос

Публикуване на коментар

0 Коментари