Салата със сьомга, авокадо и портокал
Необходимите продукти:

300гр. пушена сьомга
1 бр. авокадо
1 бр. портокал
50гр. рукола
50гр. градинска салата
50гр. бейби спанак
20гр. салатен микс
1 щипка сол
60мл. маслиново масло

Публикуване на коментар

0 Коментари