Кремообразна паста с тиквички и шунка
Необходимите продукти:

Макарони - 200гр.
Олио
Лук - 1 бр.
Шунка - 100гр.
Тиквички - 200гр.
Сметана - 150гр.
Вода - 50мл.
Сол
Черен пипер
Пармезан

Публикуване на коментар

0 Коментари