Нервозно кюфте
Необходимите продукти:

500гр. кайма
1 глава кромид лук
1 чушка (зелена или червена)
50гр. кашкавал
2 яйца
Половин връзка магданоз
Чубрица (на вкус)
Сол на вкус
Олио
Черен пипер (на вкус)

Публикуване на коментар

0 Коментари